Aktuality

Nastávají parné letní dny a leploty dosahují i přes 30°C. U psů se v této době nezřídka setkáváme s přehřátím organismu (hypertermií). V některých případech může jít o velmi závažný stav, který může skončit i selháním oběhového systému. Přehřátí organismu bývá způsobené především vysokou teplotou vzduchu a omezeným prouděním vzduchu v kombinaci s...

Blíží se opět doba letních dovolených a s mnohými páníčky cestují do zahraničí i jejich čtyřnozí přátelé.

E-shop

18.04.2023

Na stránky byla přidána možnost objednat vybraná krmiva pro psy a kočky (e-shop). Protože jde pouze o doplňkovou službu, nezajišťujeme dopravu. Objednané krmivo si lze vyzvednout pouze osobně na klinice.

Bravecto pro kočky se používá ve formě roztoku pro nakapání na kůži - spot on. Přípravek se aplikuje na kůži v oblasti báze lebky a krku.

Bravecto je ochucená žvýkací tableta, která chrání vašeho psa před všudypřítomnými blechami a klíšťaty. Dále se používá při léčbě demodikózy a sarkoptového svrabu.

Doporučujeme klientům využívat náš rezervační systém. Objednávkový systém je online. Jednoduše si zarezervujete datum a čas návštěvy, který Vám vyhovuje. Obratem dostanete potvrzení o rezervaci na Váš e-mail. Přes tento systém však nelze objednat operace a zákroky při kterých je nutná celková anestézie.

Spousta potravin, které jsou pro lidi běžné, může u psů způsobit nepříjemné zažívací potíže nebo i těžké poškození zdraví.

Zubní kámen

22.08.2022

Zubní kámen a s ním spojené onemocnění podpůrných tkání zubů (periodontu) je nejčastější stomatologické onemocnění u psů a koček. U psů se vyskytuje nejčastěji u malých a středních plemen.

Lymská borelióza je závažné a rozšířené onemocnění, které postihuje zvířata a lidi. Ve veterinární praxi se s ním nejčastěji setkáváme u psů.

Ve státní svátky - 5. a 6. července - pouze pohotovost na tel.č.: 602836716